vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Щодо арешту тризубівців

Вибух, з мусорської точки зору, - це НП. Найгірше, що може бути - "терроризм". Це навіть гірше за маніака-пєдофіла. Навіть якщо ніхто не постраждав. Чому так - ніхто, думаю, не усвідомлює. Але всі відчувають. Можливо, підсвідомо бояться, що якщо вибухи ввійдуть у моду, то буде як за часів есерів, коли в середньому вбивали по двоє чиновників на день впродовж трьох-чотирьох років. В результаті все рівно перемогли більшовики, а не есерівці, але то інша розмова.

Тепер гребуть всіх. І по такому бєспрєдєлу, що явно не бояться наслідків. Знають - за "розкриття" їм все пробачать. А за нерозкриття - полетять їхні погони. 

Чимось нагадує випадки, коли в селі дадуть ляпаса даїшнику, а наступного дня Бєркут лупцює все село і всіх, хто носить штани заарештовує. Тієї самої тактики завжди дотримувалися і німецькі війська у Другу світову, коли боролися із партизанами. Але то "кляті фашисти", а це чомусь "порядок дожен бить в странє"

Висновок напрошується сам: якщо в твоєму селі, місті щось трапилось, то не треба розпускати розові вуха "я ж тут ні до чого". А треба лінять. Міняти явки та паролі. Принаймні з"їздити до родиців в Бєрдичів, чи на колядки у Львів. Хоча географія арештів свідчить, що краще до родичів не їхати... Піду но і я підопру чимось двері на всяк випадок.
 
P.s. Пишуть, що 14 січня о 13:00 під Адміністрацію Президента (вул. Банкова, 11) відбудеться акція протесту проти свавілля щодо тризубівців.
Tags: Тризуб
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments