vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Питати міліціянта про демократію це те саме, що розпитувати повію про духовність

 
Врубишь ящик – там горилла про духовность говорит...
Уберите это рыло! Я хочу в палеолит!


По телеканалу "Сіті" весь час транслюють західні теле-шоу "обміни". То "обміняю жінку", то нещодавно бачив "обмін батьками". Кожен раз, коли бачу подібні передачі, згадую старий одеський анекдот, який так підходить, аби його перефразувати: Обмін дружинами? А на що міняємо? На іншу дружину? - Ні, це не Одеса.

Але я не про Одесу, а про ментів.

В ці передачі маловихованих підлітків відправили на перевиховання в американську сім"ю. Він - шериф, вона - теж офіцер поліції. Діточок одразу поставили перед фактом, що в їхніх кімнатах проводитимуться обшуки. І змусили здати "запрєти"... Коротче за добу дівчина не витримала: зібрала валізи і пішки пошкандибала до аеропорту. По дорозі патрульна машина (шериф зателефонував в "02") зупинила і затримала її. На підставі закону штату про те, що діти не можуть збігати від батьків. Дівчину посадили до камери. Шериф розповів, що і своїх дітей часто за провини одягає в наручники і везе до відділку, де вони сидять в камерах.

Дивимся ми на все це, і я кажу: "Певно навколо їхнього будинку натягнуто колючий дріт."  Камера, нібито почувши мене, показує забор - так і є: 2 метри колючого дроту. 

Людина, що "виховує" маніяків та серійних вбивць не може не переносити власний професійний досвід на виховання власних дітей. Люди, професія яких полягає у позбавленні свободи інших людей, мають викривлені уяви про порядок і свободу. 
Власне з виступу Могильова у Верховній Раді його слова про демократію мене обурили найбільше. Треба було б заборонити міністрам МВС навіть замислюватися про те, якою має бути справжня демократія. Питати міліціянта про демократію це те саме, що розпитувати повію про духовність.

Tags: Могильов
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments