vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Шок. В одеських супермаркетах міліція катує відвідувачів!

Жахливу сцену спостерігали нині одесити в одному з великих супермаркетів міста («Таврія», розташований біля центрального автовокзалу). Співробітники міліції на очах у сотень людей звіряче побили підлітка. Після цього непритомне тіло унесли в невідомому напрямку. В жодну лікарню хлопець не надходив. У райвідділах також заперечують подібний інцидент, хоча є багато свідків, які підтверджують нелюдську поведінку міліціянтів.
Свідки повідомляють, що між охоронцем супермаркету та хлопцем виникла суперечка саме через некоректну поведінку охоронця. Проте викликаний наряд міліції одразу став на бік охорони. Не розбираючись у суті конфлікту менти повалили відвідувача на підлогу, і на очах багатьох людей, серед яких були малі діти та вагітні жінки почали по-звірячому бити хлопця ногами по голові.

Всіх одеситів, хто був свідком цього злочину міліції просимо зв‘язатися з редакцією, або звернутися з відповідною заявою до Одеської прокуратури. Також будемо вдячні за надані відео- та фотоматеріали, а також за інформацію про фігурантів справи. Пишіть на bratstvo@bratstvo.info. Анонімність гарантовано.
 
Tags: Одеса
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments