vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

На 9 травня п'яні “беркутівці“ побили дівчину

Інцидент стався у Броварах, в міському "Парку перемоги". Кафе "Оазис" розташоване в центрі парку, де в той день 22-річна Марія Грядунова гуляла зі своїми подружками. Біля кафе до дівчини почав чіплятися здоровий хлопець на підпитку, хапав за руки. Дівчина зробила зауваження, попросила не чіплятися. Сховалася в кафе.

Коли вийшла з кав'ярні виявилося, що хлопець продовжував її підстерігати. П'яний підбіг до дівчини, почав бити, повалив на землю. Цього хулігану виявилося недостатньо, через що на додачу кілька разів вдарив ногою. За побиттям спостерігали двоє друзів нападника, які не втручалися.

На допомогу дівчині вибігли відвідувачі кав'ярні, вони й відтягнули п'яного і хотіли дати негіднику прочухана, але хлопець і його друзі показали посвідчення співробітників "Беркуту".

Подруга відвезла побиту дівчину додому. Марії стало погано, викликали швидку. Лікарі зафіксували численні побої та струс мозку.

Пізніше того ж дня подруги дівчини зустріли беркутівця, який гуляв центром міста. Викликали міліцію. Правоохоронці затримали... свого колегу. Коли дізналися, що той – співробітник беркуту – почали вигороджувати, не хотіли брати заяву. Проте, коли до відділку приїхали батьки та родичі дівчини та влаштували скандал, змушені були заяву взяти.

Батько дівчини написав звернення до прокуратури. Невдовзі з'ясувалося, що нападника заднім числом звільнили з "Беркуту", і він діяв як цивільна особа.

Наразі міліція намагається зам'яти справу, слідчі нічого не повідомляють батькам про хід розслідування.

Не будемо надто здивовані, коли заднім числом беркутівця повернуть на роботу так само, як і звільнили. Міліція, як завше, закриє справу, почекавши рік-другий, поки родичі забудуть образи та лихо...

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments