vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Увага! Затримано двох хлопців - за другу яєчню на Вічному вогні

Originally posted by bilozerska at Увага! Затримано двох хлопців - за другу яєчню на Вічному вогні
Щойно зателефонували мені адвокати Сидір Кізін і Олег Бондарчук. Сьогодні вдень слідчим Печерського РУГУ МВС Дмитром Цурканом (це той самий, що проводив у мене обшук, допитував кілька разів, а потім вів справу Ганни Сінькової) було затримано двох хлопців - Кирила Бабенцова і Богдана Тицького. Зараз вони у Печерському райвідділку.

Кирило Бабенцов - член київської "Свободи", Богдан Тицький - активіст "Чорного Комітету". Їх підозрюють у смаженні другої яєчні на Вічному вогні у Парку слави (21 червня ц.р.):
http://bilozerska.livejournal.com/469286.html

Вдень (біля другої години) у хлопців було проведено обшуки, вилучено комп’ютери і всю оргтехніку, вилучили навіть сковорідки з кухні і одяг. Після обшуку їх доставили до райвідділку і аж до цього часу не допускають до них адвоката. Остання новина від Олега Бондарчука (22:35) - він у РУВС, через п’ять хвилин за ним має спуститися слідчий.

Невелика група підтримки вже під райвідділком.

UPD: Хлопців затримано на три доби.

На фото: Богдан Тицький (праворуч) під час протестної акції біля МВС.

UPD (23:15): СМС від адвоката: "Черговий Печерського РУГУ (280-61-18), слідчий Дмитро Цуркан (моб.тел. 050-620-56-73) не допускає до затриманого Бабенцова адвокатів, чим порушує його права".

UPD (0:15). Дозвонилася до адвоката Олега Бондарчука. От що він розповів:
"Я переговорив зі слідчим Цурканом. Він керівник групи - виявляється, у них є ціла група.
Він сказав, що хлопців у Печерському райвідділку вже нема ("Ми не маємо права більше трьох годин їх тримати"), і мій підзахисний Бабенцов знаходиться в ІТТ на Косогірному провулку.

Вийшов заступник начальника Печерського РУГУ МВС, теж сказав, що Бабенцова у них нема. Сказав, що у них є достатньо доказів, і проти нього вже порушено кримінальну справу (проти особи), але показати мені цю постанову відмовився. Мамі її теж не показали і не дали зустрітися з сином.

Завтра о 10:00 буде допит. У хлопця поки що статус підозрюваного, він затриманий на 72 години. Чи буде слідчий просити про запобіжний захід у вигляді взяття під варту - він сказав, вони ще не вирішили.

Ми з Кізіним через чергову частину подали заяву про негайний допуск нас до зустрічі з нашими підзахисними. Звісно, ніхто її не задовольнив".

Олег Бондарчук підтвердив, що все сказане про Бабенцова стосується і Тицького. Був ще третій затриманий хлопець, його, за словами пана Олега, допитали і відпустили.


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments