vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Погроми – єдине, що може врятувати економіку Англії. Нам би теж не завадило.Телеканали навипередки демонструють розгублених власників пограбованих магазинів Лондону. Проте найголовнішого не чують навіть самі ж репортери: «Згідно із законом всі витрати компенсує поліція». Тож сльози власників крамниць – крокодилячі. Спробуйте під час кризи продати свій бізнес за пристойну ціну! Купити його може лише королівська поліція. Шкода автівок? Згадайте, що було у нас кілька років тому, коли банки стали масово забирати авто за невиплачені кредити і намагатися продати їх на аукціонах? Їх віддавали дешевше, ніж недобудований авіаносець китайцям – майже за ціною металобрухту. А тут така халява – все компенсує, фактично, уряд. Це навіть краще, ніж у Франції, коли палили застраховані автівки. Як не як хтось міг не встигнути оформити страховку, та й страховиків шкода.


Безумовно природа економічних криз весь час змінюється разом зі зміною природи грошей і самої сутності економіки. Наразі все стало так заплутано, що економіка поступово набирає метафізичних ознак. Навіть Гідрометцентр дає більш точні прогнози, аніж найбільш досвідчені філантропи та біржові спекулянти. Чим сучасний Сорос гірше за дельфійського оракула! Тому будь-які порівняння нинішньої кризи із минулими, навіть кількарічної давнини, не зовсім коректні. Проте колись головним чинником криз було перевиробництво. І бариги дивились в корінь, хоч «академієв і не кончали», і вивозили надлишок товарів за буйкі, у відкрите море. Це було ефективно, але дуже негуманно. Зараз в Лондоні дорогі ювелірні прикраси та фірмові кросівки роздали бідним. За них заплатить поліція. Робітники отримають нові робочі місця, оскільки все треба відбудувати та вставити шибки. Підприємці отримують готівкові кошти аби закупити нові партії товарів. На повну потужність запрацюють заводи кросівок та прикрас.Американські політики так відчайдушно боролися за зменшення дефіциту і збільшення рівня запозичень. А це ніяк не вплинуло на біржові індекси. Лише коли хвиля всеоновлюючих грабежів розповсюдилась на всю Англію, ринки вгамувались. Якби погромів не було б, їх варто було б організувати!

Вулична злочинність тут ні до чого. Емігранти – також. Лише чиста економіка. Безумовно, ті антикризові економічні заходи, що було вжито у Лондоні не зможуть вплинути на економіку в довготривалій перспективі, оскільки розграбовано занадто мало. Щоб глобально оновити світову економіку такими методами колись вигадали світові війни. Якщо рятувати всю єврозону, а не окремо взяту економіку Англії, можливо, було б достатньо і невеличкої громадянської війни. А хоч би і з Ірландією. Проте королівська сім‘я, знана своєю гуманністю, перебирається напівмірами. Все ж небезпечно вбивати авторитет влади і віру в те, що констебль захистить.Було багато сказано про те, що англійські полісмени не носять вогнепальної зброї. Хоча частина з них все ж носить, інакше як би вони застрелили того парубка, зі смерті якого все почалось. Але точно знаю (бачив по телебаченню), що у поліції є кіннота. Кілька десятків всадників вистачить, щоб розігнати будь-який натовп. Звісно, якщо це не римська фаланга. Але підлітки з лондонського передмістя погано вивчають досвід своїх славетних предків, тому коням нічого не загрожує.

Поліція мала всі достатні сили, аби розігнати мародерів. І для цього не потрібне рішення уряду. Але навіщо порядок, якщо нема економіки. З іншого боку економіка (якщо це не тіньовий наркотрафік) можлива лише за певного рівня порядку. Тож Англія і балансує між економічною доцільністю і політичною стабільністю. Для пересічних громадян, які нічого не розуміються на економіці, нічні погроми – сильний стрес. Проте українці лише б раділи пейзажам пограбованих бутиків. Недарма деякі дослідники вважають, що і саме слово «Україна» походить від «вкрасти». Чому ж досі ніхто не рятує вітчизняну економіку!
 

http://www.bratstvo.info/bratstvo-text-25033.htmlTags: Англія, новини
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments