vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

За камуфляж штрафуватимуть

В першому читанні ВР прийняло наступне: "...використання колористики "камуфляж" особами, які не мають на те права – тягнуть за собою попередження або накладання штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян"

В принципі ініціатива чимось зрозуміла. Було у 2005-му інцеденти, коли охоронна фірма "Бєркут" з дерев"яними автоматами робила рейдерські захоплення обласних обленерго. Були дуже схожі на справжніх. Та й нормальна людина не відрізнить сучасного козака від міліціонера. Перші давно не носять шароварів, а лише форму, що лише ледь-ледь відрізняється від мусорської. Певно це має якось регулюватись. Проте...

Стіль мілітарі я почав носити ще з дитсадку. Тоді мама пошила з батьківської шинелі мені маленьку шинель. На плечі нашила без зайвої скромності щонайменьше генеральські погони. Пам"ятаю, мені навіть якійсь солдат честь віддав. Але зараз... Після того, як камуфляж перейшов до бутиків одягу 13-річних дівчат, коли будь-який вахтер маскується на фоні незрозуміло чого, носити камуфло навіть якось пошло. Можливо, просто я трохи подорослішав. Тому за забороненим камуфляжем особливо тужити не буду. Але ж не можна штрафувати людей за поганий смак!
Tags: новини
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments