vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Сільська революція: жителі захищають чоловіка, що вбив злочинця в погонах


У селі почався справжній жах - міліція оточила село, десятки людей серед ночі погнали на допити й там били. Серед ночі чоловік 15-20, кого в трусах, кого босоніж привези в райвідділ і почали бити. А декількох хлопців вивезли до кар'єру, приставили пістолет до голови й погрожували вбити. Так добували показання.


Історія з розстрілом майора міліції Миколи Симоненко в селі Семіполки під Києвом обростає новими жахаючими подробицями.


На захист 34-літнього Віталія Запорожця, що застрелив у міліціонера, встали сотні мешканців села.


Жителі Семіполків скаржаться, що майор творів у селі “свавілля”, знущаючись над всіма, а міліція після вбивства била свідків.


У Київській обласній міліції все заперечують. Говорять, що нікого не били, а вбитий майор Симоненко просто стежив у Семіполках за порядком.


 Бунт у Семіполках


Після вбивства майора сотні жителів села зібралися біля будинку матерії Віталія Запорожця, щоб виразити свій протест проти дій міліції.


Жителі Семіполок склали звертання до Генпрокуратури й Міністерства внутрішніх справ, у якому говориться, що головною причиною смерті міліціонера вважають корупцію в міліції, сваволя чиновників і те, що багато злочинів, зроблених в їхньому селі, залишалися безкарними.


“Майор Симоненко кришевал підприємців на своїй території, залякував людей, займався вимаганням”, - пишуть в зверненні жителі Семіполки.


Як розповів Григорій Нечіпура, вбитий Симоненко все сіло тримав у страху. “Він робив тут, що хотів, бив усіх, знущався, залякував. Творів у селі мусорськой бєспрєдєл ”, - скаржиться він.


Жителі села розповідають, що в той фатальний вечір майор Симоненко був п'яний і сам спровокував конфлікт - він побив Віталія, загрожував згноїти його у в'язниці.


“Симоненко проводив черговий п'яний рейд. Чіплявся до людей у кафі, матюкався, принижував людей. Віталій Запорожець зробив йому зауваження, у відповідь на що, майор побив його - зламав йому руку”, - пишуть жителі в зверненні, що підписало більше 90 чоловік.


 Пістолет у голови


У Семіполках розповідають, що в ніч після вбивства в селі почався справжній жах - міліція оточила село, десятки людей серед ночі погнали на допити й там били.


“Серед ночі чоловік 15-20, кого в трусах, кого босоніж привези в райвідділ і почали бити. А декількох хлопців вивезли до кар'єру, приставили пістолет до голови й погрожували вбити. Так добували показання. Після такого ми підписували все, що від нас вимагали”, - розповів на умовах анонімності один з жителів.


Після такого, за його словами, у Семіполках усі дуже бояться спілкуватися зі сторонніми - людей залякали до півсмерті.


ЧИТАТИ ДАЛІ>>>


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments