vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію. Студентку – відрахують.

За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію. Студентку – відрахують.

Під головним корпусом Києво-Могилянської Академії продовжується стихійна акція студентів, що вимагають відставки міністра освіти України Дмитра Табачника.

До студентів вийшов президент Академії і висловив свою незгоду з їх діями. Сказав, що не можна проводити несанкціоновані наметові містечка і закликав всіх розійтися.

Крім того він заявив, що через сьогоднішні події Табачник вже скасував фінансування ремонту студентських гуртожитків та ряду інших потреб Академії.

Наразі Табачник поводиться з бюджетними грошима так, ніби зі своїми власними. За особисті образи позбавляє фінансування весь ВУЗ. Така практика колективних покарань достойна вірного наслідувача традицій СС та НКВС.

Також до Академії прийшов офіційний лист, підписаний головою комітету ВР по освіті з вимогою відрахувати студентку Дар‘ю Степаненко.

Ганебно, що президент Академії, що його було поставлено перед вибором між студентами та грошима, став захищати гроші. Адже Києво-Могилянська Академія – це все ж перш за все люди, а не гуртожитки.
Tags: Табачник
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments