vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Свободу Віталію Запорожцю! Послання БРАТСТВА до броварчан

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа

Земляки! Броварчани та броварчанки! Раніше до вас зверталися лише «Свідки Єгови». Тепер благу звістку несемо до вас ми: за вас нарешті хтось заступився.

Віталій Запорожець, мешканець с. Семиполки, нащадок запорізьких козаків-переселенців з-за Дунаю, прибрав вашого мучителя та кривдника, який збиткувався над вами, вашими діточками та вашим бізнесом. Він застрелив злого майора міліції Симоненка, родича голови КПУ Петра Симоненка.

Коли Запорожець застрелив цього негідника, все село переховувало Запорожця. Він здався сам, коли міліція почала підпалювати село. Що це не пусті погрози всім стало ясно згодом, коли міліція в Одесі холоднокровно знищила цілий будинок із чотирма мешканцями, шукаючи значно менш небезпечну людину. Ви це самі бачили по телевізору 1 жовтня.

Тепер Запорожця судять. Судять вашого захисника, сусіда, кума та свата. На захист Запорожця стають всі, хто не хоче, щоб начальство мало нас за бидло.

9 грудня о 13:00 в Броварах, за адресою вул. Возз’єднання відбудеться судилище над новітнім Героєм України. Наш обов’язок – бути 9 грудня у суді та підтримати Віталія!

БРАТСТВО зняло фільм про вчинок Запорожця. Ввечері 9 грудня у Києві відбудеться презентація та творчий вечір на честь Героя. 19:00, кав'ярня на Софіївській, 5 (трохи вище кінцевої зупинки тролейбуса). Там ви зможете переглянути фільм, побачити картини, послухати пісні та вірші, присвячені Славному Сину Броварщини.

Моліться за звільнення Віталія Запорожця та за упокій грішної душі майора Симоненка!


ОргкомітетSubscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments