vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Типологія персонажів українського революційного руху початку ХХІ ст.

Дракон простєйший – ідеологічно стійкий і підкований. Щиро вірить в ідеали, авторитетам, тихарям і не підозрює, що у світі існують негативні персонажі, окрім масонів. Як правило, не належить до однієї конкретної організації, підтримує всі ініціативи, тотожні з його політичними переконаннями. Підтримує всі опозиційні ініціативи, окрім загальновизнаних «провокаторів». Після кількох розчарувань переходить в стан інтернет-воїна.

Старий пердун – шановний і поважний представник старої революційної гвардії дисидентів, творчої інтелігенції, письменників, одноразових героїв і т.п . Свою участь в революційному русі бачить в повчанні «зелених» та молодих. Любить ділиться неіснуючим досвідом та виступати перед натовпом. Трапляються симпатичні екземпляри.

Професійний революціонер – революцією займається професійно, тобто отримує за свою діяльність зарплату. Неохоче наближує революцію.

Вождь – людина, на якій все тримається. Існує ряд організацій, в яких нікого окрім вождя немає. Але через це роль вождя не стає менш відповідальною.

Тихар – міліцейський провокатор. Людина зі слабким характером, ображена на товаришів з організації (часто це супроводжується алкоголізмом чи наркоманією). Може потрапити у проблеми з законом, з чого і користаються міліціянти. Всі в русі, як правило, знають про його зрадницьку натуру, але воліють публічно не викривати його. Краще мати стабільного тихаря, ніж весь час нового.

Безпаспортанці (чорти) – рушійна сила всіх маргінальних рухів. Соціально неадаптовані, бомжі без житла та роботи, через що змушені мешкати в офісах організацій, підпільних підвалах і ничках. На третій день перебування у русі вважають себе ветеранами, вимагають особливого ставлення і привілеїв. Здатні до продуктивної діяльності лише під пильним наглядом старших товаришів.

ЧИТАТИ ДАЛІ>>>
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments