vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Журналісти ТВі таємно зняли СБУшника, який тиснув на свідка по справі "васильківських терористі

Оригинал взят у bilozerska в Журналісти ТВі таємно зняли СБУшника, який тиснув на свідка по справі "васильківських терористів"
Молодці журналісти ТВі! Значну частину нової програми "Знак оклику" складають зйомки прихованою камерою, де СБУшник зустрівся зі свідком по справі "васильківських терористів", студентом Юрієм Бойком, який спочатку під тиском дав неправдиві покази проти них, а потім публічно відмовився від своїх слів. СБУшники почали їздити до нього додому і у вуз, погрожувати відрахуванням тощо. Журналісти прихованою камерою зняли одну з таких зустрічей. Це просто цукерочка! :) На відео працівник СБУ Дмитро Єрмакович прямим текстом визнає, що свідка під час допиту били, багаточисельні томи справи називає "лайном", яке сам не читав і взагалі не варто читати. І багато ще чого цікавого.

У цивілізованій країні після такого шеф спецслужби пішов би у відставку, а у Польщі, можливо, застрелився б :) А у нас суддя просто відмовляється допитувати Юрія Бойка, після того, як він зі свідка обвинувачення став свідком захисту.

Ще у передачі журналісти роблять цілком імовірне припущення, що вся справа "терористів", розкручена у переддень свята Незалежності, на яке планувалися великі протестні акції, була потрібна для того, щоб їх заборонити, пославшись за загрозу теракту.

Отже, всі дивимось.

http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=90&video=5193


Tags: новини
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments