vintovkin (vintovkin) wrote,
vintovkin
vintovkin

Збройна істерія ТСН або навіщо вогнегасник коли є пожежники

Originally posted by uanationalist at Збройна істерія ТСН або навіщо вогнегасник коли є пожежники
Єдине, чого нам треба боятися, — самого страху, безглуздого, безликого, невиправного жаху. (с)Франклін Делано Рузвельт

Запропоноване обговорення закону «Про Зброю» викликало неабиякий переляк поміж керівництва МВС, журналістів та армії хлопкофобів. В більшості передач, на які запрошували голову Асоціації власників зброї Георгія Учайкіна українців лякали стрімким зльотом злочинності і ледь не Армагедоном. За декілька тижнів він та його організація перетворились на страшних бабаїв, які «хочуть нафіг усе підірвати», «роздавати зброю з вантажівок серед натовпу» ну і моє улюблене «перетворити країну на Дикій Захід». Останній феєричний пронос з брехні і перекручувань відбувся в новому тижневому випуску ТСН.
Страшним голосом ведуча розповідала про те, як в США знову постріляли людей. Першим розповіли про співробітника бази ВМС США, який прийшов і вбив 11 своїх колег. При цьому в сюжеті сором’язливо не сказали, що в межах бази не дозволено носити ніякої зброю. Це правило  встановлене ще за часів Клінтона в квітні 1993 року. Фактично вбивши єдиного охоронця (!) чоловік безперешкодно влаштував тир з персоналу. Також в сюжеті «забули» згадати, що Вашингтон, як і сумнозвісний Чикаго, є містами з найсуворішими зброярськими законами в країні.

Тобто дістати легальну зброю в них на межі можливого. Але диво, від цього злочинності не поменшало, як і кількості вбитих. Ніхто також не сказав, що більшість випадків масових розстрілів в США сталося в місцях, де людям ЗАБОРОНЕНО легально носити з собою зброю. Тому вони перетворюються фактично на тир для злочинців. Але навіщо казати очевидні речі, коли можна полякати країну масовими розстрілами і підняти рейтинги?

Звісна річ, проти продажу (а не проти «вільного продажу» як кажуть наші журналісти) зброї гучно запротестували можновладці в обличчі правоохоронців та деяких депутатів ради. Мовляв, українці _______ (вставити тут за власним смаком: не готові, безвідповідальні, занадто агресивні, недосвідчені в питаннях зброї і т.д.). Переляк перших цілком природній и зрозумілий. Монополія на зброю – це монополія на владу, безкарність і вседозволеність. Але реакція деяких депутатів мене зацікавила ще більше. В багатьох країнах, де населенню дозволено купувати нарізну та гладкоствольну зброю, відносини між владою та народом максимально коректні,а депутати та чиновники спокійно почувають себе серед озброєного люду. Виходить, що в нас народу не те що не довіряють, його бояться, ба більше: скажено ненавидять.

Але відкинемо емоційний гамір і подивимось на те, що сьогодні реально відбувається в країні. А реальність і те, що нам впарюють останні декілька місяців випуски новин, не відрізняються, а живуть в паралельних світах. За останніми даними на руках в населення вже 2 мільйони одиниць легальної нарізної та гладкоствольної зброї. Панове, не підкажете де я можу знайти ті гори трупів людей, яких пачками на рік вбиває така зброя? І правда, не можу. За даними МВС, на рік з легально придбаних рушниць та карабінів вбивається до 58 людей. Ще раз. 2 мільйони одиниць – 58 людей на рік. Де загроза? Де масові вбивства, панове журналісти? Я прийшов подивитись на те як казяться українські зброярі вбиваючи всіх навкруги з озвірілою люттю в очах, а побачив лише відсоток з кількості жертв ДТП, в яких щорічно гинуть на українських дорогах.

Фінальним акордом «викриття кривавих маніяків» стала фраза ведучою, яку я сподіваюсь ніколи не чути в цій Україні. Вона закликала до «повного вилучення зброї в населення». Факт того, що в країні вже закликають до масового роззброєння законослухняних громадян, які ніколи нікому не робили нічого поганого, має лякати будь-яку людину.

ЗІ:До речі, було б цікаво дізнатись, який такий пістолет буде коштувати від 6 тисяч гривень? Золотий та співаючий з функцією масажу спини? На скільки мені відомо за 6 тисяч в нашій країні після 25 років можна придбати автомат Калашникова. Звичайно, це буде напівавтоматична версія, але вбивча сила та надійність в неї така ж, як і в «повноцінної». Вам нема 25 років, але є 21? Докидаєте 800 гривень і можете придбати напівавтоматичну гвинтівку Safir Arms T-14, змодельовану за зразком рушниці MA4.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments